clear float

POJIŠTĚNÍ

NEMOVITOSTI

SPOČÍTAT

POJIŠTĚNÍ

DOMÁCNOSTI

SPOČÍTAT

POJIŠTĚNÍ

PSŮ A KOČEK

SPOČÍTAT

POJIŠTĚNÍ

AUTA

SPOČÍTAT

POJIŠTĚNÍ

Z VÝKONU POVOLÁNÍ

SPOČÍTAT

SPOLEČNOST SOKRAT S.R.O.

Společnost SOKRAT s.r.o. byla založena v České republice v roce 1992, a je zakládajícím členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Společnost SOKRAT vykonává činnost pojišťovacího makléře a spolupracuje s odborníky z bankovní sféry. Propojení znalostí z právní, ekonomické a pojišťovací oblasti garantuje patřičnou úroveň služeb ve prospěch klientů. Firma v současném období nabízí pojištění u 29 komerčních pojišťoven.

  • Činností společnosti je i osobní kontakt s pojišťovnami, monitorování nabídek pojistných produktů a situace na pojistném trhu.
  • Zjištění aktuálního stavu pojišťovacích potřeb klienta, kontrola platných pojistných smluv, provedení rizikového auditu, optimalizace rozsahu pojištění s důrazem na největší rizika a s ohledem na výši pojistného.
  • S ohledem na potřeby klienta zajišťujeme doporučení pojišťoven (vhodnost a cena nabízeného pojistného krytí).
  • Garance rozsáhlé pomoci a poradenství při vyřizování pojistných událostí. Zabezpečení výplat záloh na pojistná plnění a využití služeb soudních znalců jednotlivých oborů při velkých a komplikovaných škodách. Spolupráce s klientem při přípravě prvotních dokladů, které slouží pojišťovně pro stanovení správné výše pojistného plnění u nastalé škodní události.
  • Veškeré výše uvedené služby jsou pro klienta bezplatné.
clear float

Sjednání pojištění po telefonu volejte prosím

Pevná linka:

235 517 751

nabidky@vybratpojistku.cz

Sjednejte si pojištění